Aktuální počasí Wad Bāshūsh
Aktuální počasí přímo pro město Wad Bāshūsh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 42°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
