- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Vráchos
Aktuální počasí Vráchos
Aktuální počasí přímo pro město Vráchos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 2. 4. (03:00) do 2. 4. (21:00)
Velmi silné bouřky
Platí od 2. 4. (03:00) do 2. 4. (21:00)
Silný vítr
Platí od 2. 4. (01:00) do 2. 4. (11:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
