Aktuální počasí Višňova
Aktuální počasí přímo pro město Višňova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 19. 5. (12:00) do 19. 5. (23:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
