Aktuální počasí Viskāļi
Aktuální počasí přímo pro město Viskāļi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
