Aktuální počasí Vicaria
Aktuální počasí přímo pro město Vicaria. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (00:00)
Sníh
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (00:00)
Bouřky
Platí do 1. 4. (00:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
