- Počasí
- Ukrajina
- Mykolayiv Oblast
- Veseley Khutor
Aktuální počasí Veseley Khutor
Aktuální počasí přímo pro město Veseley Khutor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
