- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Vendolí
Aktuální počasí Vendolí
Aktuální počasí přímo pro město Vendolí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
