- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Velké Heraltice
Aktuální počasí Velké Heraltice
Aktuální počasí přímo pro město Velké Heraltice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
