- Počasí
- Bulharsko
- Targovishte
- Vardun
Aktuální počasí Vardun
Aktuální počasí přímo pro město Vardun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (00:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
