- Počasí
- Bulharsko
- Sofijská oblast
- Varbnitsa
Aktuální počasí Varbnitsa
Aktuální počasí přímo pro město Varbnitsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
