- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Utrān Gujarhad
Aktuální počasí Utrān Gujarhad
Aktuální počasí přímo pro město Utrān Gujarhad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 31°C |
