- Počasí
- Rusko
- Magadan Oblast
- Ust’-Omchug
Aktuální počasí Ust’-Omchug
Aktuální počasí přímo pro město Ust’-Omchug. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-8°C
pocitově -12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 2°C |
| MIN: | -28°C |
| Normál: | -12°C |
