- Počasí
- Rusko
- Kemerovo Oblast
- Ust’-Anzas
Aktuální počasí Ust’-Anzas
Aktuální počasí přímo pro město Ust’-Anzas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
