- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Ušak
Aktuální počasí Ušak
Aktuální počasí přímo pro město Ušak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (00:00) do 16. 5. (00:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
