- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Urtsishki
Aktuální počasí Urtsishki
Aktuální počasí přímo pro město Urtsishki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
