- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Upper Hermitage
Aktuální počasí Upper Hermitage
Aktuální počasí přímo pro město Upper Hermitage. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
