Aktuální počasí Unken
Aktuální počasí přímo pro město Unken. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 27. 4. (02:00) do 27. 4. (08:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
