- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Újezd
Aktuální počasí Újezd
Aktuální počasí přímo pro město Újezd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
