- Počasí
- Slovensko
- Trnavský kraj
- Trnava
Aktuální počasí Trnava
Aktuální počasí přímo pro město Trnava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (10:00) do 31. 3. (17:00)
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
