- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Traygi
Aktuální počasí Traygi
Aktuální počasí přímo pro město Traygi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -3°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
