- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Toužim
Aktuální počasí Toužim
Aktuální počasí přímo pro město Toužim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
