- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Tornatash
Aktuální počasí Tornatash
Aktuální počasí přímo pro město Tornatash. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
