Aktuální počasí Tollevast
Aktuální počasí přímo pro město Tollevast. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 9°C |
