Aktuální počasí Toccanisi
Aktuální počasí přímo pro město Toccanisi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 22. 5. (20:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
