- Počasí
- Maďarsko
- Jász-Nagykun-Szolnok
- Tiszafüred
Aktuální počasí Tiszafüred
Aktuální počasí přímo pro město Tiszafüred. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (01:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
