- Počasí
- Mexiko
- Baja California
- Tijuana
Aktuální počasí Tijuana
Aktuální počasí přímo pro město Tijuana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (06:30)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
