- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Teplá
Aktuální počasí Teplá
Aktuální počasí přímo pro město Teplá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
