- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Teplá
Aktuální počasí Teplá
Aktuální počasí přímo pro město Teplá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
