- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Tehachapi
Aktuální počasí Tehachapi
Aktuální počasí přímo pro město Tehachapi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (06:30)
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
