Aktuální počasí Tamalous
Aktuální počasí přímo pro město Tamalous. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
