- Počasí
- Kazachstán
- Zhambyl
- Talas
Aktuální počasí Talas
Aktuální počasí přímo pro město Talas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
