- Počasí
- Spojené království
- Wales
- Taibach
Aktuální počasí Taibach
Aktuální počasí přímo pro město Taibach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
