- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Taegye-do
Aktuální počasí Taegye-do
Aktuální počasí přímo pro město Taegye-do. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 14°C |
