- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Taech’am
Aktuální počasí Taech’am
Aktuální počasí přímo pro město Taech’am. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
