Aktuální počasí Suz-on
Aktuální počasí přímo pro město Suz-on. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
