- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Sunshine
Aktuální počasí Sunshine
Aktuální počasí přímo pro město Sunshine. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 8°C |
