- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Sunset
Aktuální počasí Sunset
Aktuální počasí přímo pro město Sunset. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Možnost tornáda
Platí do 26. 4. (23:00)
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
