- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Sultanayevo
Aktuální počasí Sultanayevo
Aktuální počasí přímo pro město Sultanayevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 0°C |
