Aktuální počasí Sudzal
Aktuální počasí přímo pro město Sudzal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 40°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
