- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Subbotino
Aktuální počasí Subbotino
Aktuální počasí přímo pro město Subbotino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 989 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
