- Počasí
- Rusko
- Tyumen’ Oblast
- Subarëva
Aktuální počasí Subarëva
Aktuální počasí přímo pro město Subarëva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 4°C |
