- Počasí
- Rusko
- Ryazan Oblast
- Studënets
Aktuální počasí Studënets
Aktuální počasí přímo pro město Studënets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
