- Počasí
- Chorvatsko
- Primorsko-Goranska
- Studena
Aktuální počasí Studena
Aktuální počasí přímo pro město Studena. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (20:00) do 15. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí od 14. 5. (15:00) do 15. 5. (00:00)
Nízké teploty
Platí od 14. 5. (03:00) do 14. 5. (08:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
