- Počasí
- Polsko
- Podkarpatské vojvodství
- Stubno
Aktuální počasí Stubno
Aktuální počasí přímo pro město Stubno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
