Aktuální počasí Stubenberg
Aktuální počasí přímo pro město Stubenberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
