- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Stourbridge
Aktuální počasí Stourbridge
Aktuální počasí přímo pro město Stourbridge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
