- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Sterná
Aktuální počasí Sterná
Aktuální počasí přímo pro město Sterná. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
