- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Stepnoy Mayak
Aktuální počasí Stepnoy Mayak
Aktuální počasí přímo pro město Stepnoy Mayak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -1°C |
