Aktuální počasí Stella
Aktuální počasí přímo pro město Stella. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (02:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 13°C |
