Aktuální počasí Steinheuterode
Aktuální počasí přímo pro město Steinheuterode. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (07:00)
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
